1 / 5
Transportna kolicka
50 €
Цената е фиксна
24.09.2022 16:47

Куманово / Куманово

Prodavam aluminska kolicka za magacini pazari za paketi gajbi vreki i dr.kolickata se raspusta i e dosta pogodna cena 50evra

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
076290147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам