Продавам комбе Мерцедес спринтер 313 2008г
7.000 €
14.08.2022 17:44

Скопје Центар / Скопје

Продавам комбе Мерцедес спринтер 313 2008г во екстра состојба
205000км

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070400403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам