1 / 7
Fiat punto
1.850 €
14.08.2022 18:41

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Fiat punto 1.2 benzin.2000god. So 174000km .reg do 08.2023.zdravo podvozje,odlicna rab na motor,mehanicki super,odlicna za vozac pocetnik,neuvezuvana,poveke info, Zivko 077/915-973

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
077742837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам