1 / 12
BENELLI RKS-RNX 125i CC
1 €
10.11.2022 11:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Benelli

Вид:

Спортски

Година:

2019

Модел:

RKS RNX 125i cc

SE PRODAVA BENELLI RKS RNX 125i CC.
MOTOROT E 2019 GOD. IMA POMINATO 402 KM.
MOTOROT E REGISTRIRIRAN DO 05.07.2023.
MOTOROT E BEZ GREBNATINA.
LICE ZA KONTAKT : LEONID 078/971-770

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам