1 / 7
aprilia SR GT SPORT 125
1 €
3.499 €
10.11.2022 11:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2022

Модел:

aprilia SR GT SPORT 125

SE PRODAVA aprilia SR GT SPORT 125
SKUTEROT E BEZ GREBNATINA
SKUTEROT IMA POMINATO 1100 KM
NA SKUTEROT E NAPRAVEN PRVIOT SERVIS NA 1000 KM
SKUTEROT E REGISTRIRAN DO 26.05.2023.
SKUTEROT E STAKLO
LICE ZA KONTAKT : LEONID 078/971-770

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам