1 / 6
Aparat za zavaruvanje CO2 Varstroj 190A skoro nov
650 €
Цената е фиксна
15.08.2022 20:13

Куманово / Куманово

CO2 Varstroj 190A,mnogu malku koristen kupen nov vo Merkur uste pod garancija,moze da raboti na monofazna i trofazna struja,se prodava zatoa sto kupiv nov industriski aparat.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076/611-009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам