1 / 4
Кревет и биро
200 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 15:33

Куманово / Куманово

Продавам кревет на кат и биро.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Zoran Jovanovski
tode dumba
Потврден огласувач
070236587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам