1 / 1
Biznis klasa na laptopi. Apple Macbook Air M1. Ekstra ceni
300 €
24.08.2022 13:54

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodavaat vrvna klasa na laptopi Аpple Macbook Air M1, Dell Latitude и Dell XPS

Site laptopi se malku koristeni, socuvani kako novi, bez tragi na koristenje

1. Dell latitude ( 3 парчиња) Продадени

Intel core i5 8 gen.
16GB DDR4
1TB SSD
14" Full HD 1920x1080 IPS
Батерија 98.5%

Цена X

2. Dell XPS 13 (2 парчиња) Продадено

- Во кутија

Intel core i7 8 gen
16Gb ddr4
500Gb SSD
13" full HD IPS
Батерија 97.4%

Цена 20500 денари

3. Macbook Air M1 ( 3 парчиња) 2 парчиња останато

- Без траги на користење
- Гаранција,
- Кутија,
- 98-99% батерии

https://www.neptun.mk/categories/prenosni_kompjuteri/MacBook-Air-13-3--SPG-8C-CPU-7C-GPU-8GB-256GB-ZEE-mgn63ze-a


Екстра Цена 730 евра


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам