1 / 1
CONTINENTAL 225/40/18 LETNI 2021
2.500 €
Цената е фиксна
15.08.2022 02:23

Кривогаштани / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

40

Дијаметар:

18

ZDRAVI PRAVI 2021GODINA 2500 DENARI PO GUMA FIKSNO

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
076 337 899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам