1 / 6
Hp Omen 17 Gaming
900 €
Цената е фиксна
10.10.2022 23:54

Куманово / Куманово

Lap Top-ot e kako nov. Mn malku koristen.

I 7 7700
Gtx 1070
120 hz display
500 gb m.2
1TB HHD
32 GB ram memory
Full pqkuvanje
Od naj jakite Lap Top-ovi ( Koj se razbira)
Za poveke javete se!Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Лаптоп

Се продава од:

arben
Потврден огласувач
070849849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам