1 / 3
SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT
По Договор
03.02.2023 12:03

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

128 m²

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, prizemje 64m2 i prv kat 64m2, zad katnata garazha kaj starata avtobuska stanica, cena po dogovor na lice mesto!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Стеван
Потврден огласувач
070805640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам