1 / 3
Подарувам куче и куќарка
По Договор
08.11.2022 12:20

Прилеп / Прилеп

Подарувам куче, старо 5 години, женско.
Кучето е чувано во двор, многу е мило и ги има примено сите потребни вакцини, редовно прочистувано.
Заедно со кучето ја подарувам и неговата куќарка.

инфо: 076 982 192

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076982192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам