1 / 2
Нива на ул.Прилепски бранители
65.000 €
17.11.2022 23:10

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива во индустриска зона на самиот пат на ул.Карпалак 1800м2.
КП 3418/1
65.000 еур.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
075208568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам