1 / 2
16GB DDR4 GEIL
2.200 МКД
02.10.2022 22:38

Куманово / Куманово

Ram GEIL DDR4 16GB, kupen vo anhoch koristen nekolku meseci
poveke info vo linkot podolu
https://www.anhoch.com/product/599872829/dimm-16gb-ddr4-2666mhz-geil-pristine-cl19

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070799309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам