1 / 3
iveko kiper 360 kojni
1.000 €
29.10.2022 16:33

Прилеп / Прилеп

iveko kiper 360 kojni vozdusno ladejne

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
078308054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам