1 / 8
Skoda Octavia 2007
4.200 €
Цената не е фиксна
27.11.2022 22:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Skoda Octavia 2007god

Info na tel

078221557
078221557
078221557

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075357707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам