Kupuvam Stan
5 €
18.08.2022 22:54

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tocila Kozle Varos

Kupuvam Stan ili Kujka vo Ticila, Koze Ili Varos ponudete na WhatsApp ili Viber.
077 764 089

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам