1 / 2
Plac na extra lokacija(industriska zona)
1 €
02.12.2022 16:38

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

9300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se iznajmuva!!!!
Placot se naoga na K.O.Varosh Ulica Orde Chopela industriska zona izlez na gradot so dolzina 400 metri na samiot paten pravec R1303
-Gradezno neizgradeno zemjshte
9515m2
Pogoden za poveke nameni i biznis dejnosti

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

M
Потврден огласувач
070525759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам