1 / 4
Specialized Demo 8.1
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 13:55

Богданци / Гевгелија

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava KAKO NOV Specialized Demo 8.1

Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Metodija
Потврден огласувач
078424242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам