1 / 9
Metalni nogarki
По Договор
05.02.2023 18:50

Прилеп / Прилеп

#Metalni nogarki
#20, 30, 40, 42, 45, 50,70,72,100,110cm...
#Elektrostatska farba (plastificirani)
#boja po zelba
#Izraboteni od celik f10mm
#Navremena dostava
#Ekstra ceni
#Dostava po kargo niz cela 🇲🇰

Категорија: Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078302645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам