1 / 12
AUDI A4-2.0 benzin TFSI 4×4QUATTRO
8.200 €
9.000 €
Денес 14:10

Богданци / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava AUDI A4 Qauttro mnogu socuvano isto kako od salon
So site mozni ekstri.Site komandi mu rabotaat besprekorno..Uvezeno od swajcarija preed1 godina.Mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata(cenata za zamena e za 20% povisoka od oglasenata cena)NAPRAVEN E GOLEM SERVIS KOMPLETNO SO GARANCIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
070900303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам