1 / 12
PEUGEOT 308 GT LINE EXTRA
14.990 €
21.11.2022 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VNESENA OD SVAJCARIA SEGA U AVGUST 2022 REGISTRIRAN SO MK
AVTO IMA SVE OPREMA FULL GT LINE 2.0 DISEL SO 180 KS!!
Distancregler
Spurhaltenassistent
Panorama
MASAZA na sedista
Elektricni sedista
Greaci na sedista
LED Svetla
Kamera
Avtomatik parkiranje
F1
Bandasi 18 so novi letni gumi plus zimski! Avtomatik Sport Line so najvisoko nivo na oprema i 2 kluca vo perfektna sostojba
Whats app+41765045550
TEL 072727274

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Merxhan
Потврден огласувач
072727274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам