1 / 7
TRAKTOR UNIVERZAL 445
2.800 €
02.12.2022 09:58

Неготино / Неготино

Se prodaava celosno ispraven traktor 445 od 76 god nikogas ne otvaran ( remontiran) , koristen za mali sopstveni povrsini. Cena 2900 evra so moznost za dogovor. Informacii 076 507 590

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075933556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам