Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat
69.990 €
06.11.2022 10:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2335 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
071391110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам