1 / 12
Niva so leski
1 €
10.11.2022 17:16

Прилеп / Прилеп

Se prodava 13.5 dekari niva so leski koi se stari 10 godini.Nivata e zagradena, ima kapka po kapka sistem💧💧i se najduva na samiot pat kaj novo lagovo.Cena po dovovor
078260546
070308287 Blaze

Категорија: Останато

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078260546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам