1 / 1
Ќерамиди
По Договор
04.12.2022 13:39

Охрид / Охрид

Се продаваат 200 парчиња ќерамиди, цена за парче 8 денари.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078420142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам