1 / 2
Laptop
100 €
Цената е фиксна
11.111.111 €
08.02.2023 17:56

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Odlicen Hp laptop za facebook, youtube i slicno...
Sostojba kako nov!
Novo instaliran windows 7!
Iscisten vnatresno od prasina i promeneta termalna pasta na procesor!
Nema grepka...
Mnogu stabilno i brzo raboti!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070297612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам