1 / 1
Се изнајмува стан - Прилеп
300 €
22.08.2022 14:52

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Соларна енергија

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул. Кеј 9-ти Септември

Се изнајмува стан на ул. Кеј 9-ти Септември (зграда Теракота).
Станот има:
- трпезарија со дневен престој,
- 2 спални соби,
- 2 тераси,
- купатило,
- 1 (едно) паркинг место во подземна гаража,
- бојлер со затоплување со соларна енергија.

Станот е погоден и за деловен простор

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Петар
Потврден огласувач
075383809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам