1 / 3
205 55 R16 PETLAS EKSTRA CENA
1 €
02.12.2022 10:08

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

se prodavaat 4 novi gumi 205/ 55 R 16 PETLAS LETEN PROVIL GUMITE SE SO RAB ZA ZASTITA NA ALUMINSKI BANDAS
CENA EKSTRA 12000 DEN 195 65 R15 PETLAS LETEN PROFIL 5500 CENA ZA 2 GUMI
ZA GUMITE DOBIVATE 12 MESECI GARANCIJA I FISKALNA SMETKA
GRATIS TUBELES VENTILI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071687476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам