1 / 7
Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik
3.000 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 11:34

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ekstra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
076 580 179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам