1 / 6
Huawei P Smart Z
4.000 МКД
13.09.2022 12:39

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P Smart Z

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava Huawei P Smart Z prv sopstvenik, koristen 2 godini.
Stakloto na telefonot e napuknato, ekranot rabote bez problemi.
So originalen polnac.
Cena fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам