1 / 7
Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2
450 €
03.06.2023 10:14

Чучер Сандево / Скопје

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам