1 / 9
Detska soba
12.000 МКД
24.05.2023 09:15

Чаир / Скопје

Se prodava detska soba odlicno socuvana. Samo 3 godini koristena. Javete se samo na ovoj broj. 075854624
075854624
075854624

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

mirza
Потврден огласувач
070712586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам