1 / 12
DUCATI DIAVEL 2018 god. KAKO NOV!!!
14.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2022 00:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ducati

Вид:

Останато

Година:

2018

Модел:

Diavel

Километри:

10000

Motorot e vo besprekorna sostojba,
Kupen vo Dinamix Skopje i e vo besprekorna sostojba bez bilo kakvi zabeleski!!
Redovno servisiran vo Dinamix so servisna kniska i registriran!!!
Poseduva dopolnitelna strada oprema(kuferi Ducati, potpirac za zadno sediste, golem vizir i Ducati polnac za akumulator)!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Blagoja
Потврден огласувач
075236668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам