1 / 5
Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina
111.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 16:55

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

106

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 072734648, podolu brojot ne e vo upotreba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
072734648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам