1 / 1
Adapter Dell Slim 130WAT
3.500 МКД
26.08.2022 00:05

Куманово / Куманово

Ac Dell slim 130 Wat za Laptop Dell Inspiron 13 7347, 13 7348
Dell Precision Mobile Workstation 5510, 5520
Dell XPS 15 (9530), 15 9550

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook Air Core i7 8 Ram 500 ssd

350 МКД

Logitech MX Master 2s Mouse

2600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам