1 / 1
Dell AC Adapter - 240-Watt
4.200 МКД
4.500 МКД
04.11.2022 18:51

Куманово / Куманово

Dell AC Adapter - 240-Watt with 6 ft Power Cord
Compatible Models:

For DELL Alienware M17x,M17x R2,M17x R3, M17x R4 Series

For DELL Alienware M18x

For DELL Alienware M18X R2

For DELL Alienware X51

For DELL Precision Precision M4700

For DELL Precision M6400

For DELL Precision M6600

For DELL Precision M6700

For DELL Precision M6800

For DELL Precision M6500

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Cherry Mouse i tastaturi professional.

1200 МКД

Hardisk

5900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам