1 / 1
SET KUMPLUG + ZAMAEC za site vozila
По Договор
14.11.2022 09:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Za site vozila !!!

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Setovi za kumplug so fiksen ili varijabilen zamaec za site tipovi na vozila od razlicni firmi: Luk, Sachs, Valeo i dr.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Delovi
Потврден огласувач
075-694-514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам