1 / 1
Продавам оптика Discovery VT-Z 4-16x40 SF FFP
12.000 МКД
24.11.2022 11:20

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Magnification: 4-16x40 First Focal Plane
Length: 290mm
Weight: 560g
Objective lens diameter: 40mm
Tube Diameter: 30 Mm
Click Value: 1CLIK= 1/4 MOA

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Живе
Потврден огласувач
070775529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам