1 / 11
" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"
8 €
8.400 €
Денес 08:46

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks
Registriran so zelen karton
238 000 iljadi km
Kolata e redovno odrzsvana
I sekojdnevno se koristi za
Sopstveni potrebi
Poseduva ful oprema
Tempomat,navigacia,dvd plej
Led sialici na site svetla
Ates folii alominiumski bandasi
So novi gumi
SMENETO NOV SET KORPA,LAMELA ZAMAEC NA LUK POD GARANCIJA,KOLATA BEZ MANI MOZE PROVERKA KADE SAKATE SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO ZVONETE SAMO NA VIBER 078 800 468

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PRIVATNO LICE
Потврден огласувач
078800468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам