1 / 1
Dell Mobilen adapteri type C
3.500 МКД
10.01.2023 21:26

Куманово / Куманово

DELL Мобилен адаптер DA310 со USB-C до HDMI, DisplayPort, VGA, етернет, 2xUSB 3.1, USB-C

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

jabra slusalki

2400 МКД

Docking Station Dell

4500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам