1 / 10
Opel Astra F 1.4 A-Test Plin
950 €
12.10.2022 10:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

1.4 со А-тестиран плински уред. Направен мал сервис масло и филтри. Нови предни амортизери и променети потрошни делови на предница. Регистрирана до 02.2023 година. Повеќе информации на телефон после 15:00 часот

КОНТАКТ МАРЈАН - 075-340-518
КОНТАКТ МАРЈАН - 075-340-518
КОНТАКТ МАРЈАН - 075-340-518

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075209329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам