1 / 12
Se prodava mazoneta 120m2 na 3 nivo vo Polihrono
200.000 €
30.01.2023 09:03

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mazoneta 120m2 na 3 nivoa, vo kompleks od mazoneti.
Mazonetata se naoga pred Polihrono na 70m od more.
Viber i WhatsUp:
Aleksandra +306982269195
Facebook:
https://www.facebook.com/aleksandra.fanaropulu.1

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

NIKI
Потврден огласувач
070265535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам