1 / 1
Комода Библиотека чисто дрво
9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 21:21

Кисела Вода / Скопје

Се продава комода библиотека во одлична состојба.

Може да се види секој ден во кисела вода по 18:00.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

igormad
Потврден огласувач
070369675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам