1 / 12
Се издава угостителски објект
1 €
28.08.2022 21:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издава угостителски објект, празен или опремен во центарот на градот. Со можност за откуп на комплетниот инвентар

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
075623407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам