1 / 8
CITROEN BERLINGO 1.9D polovni delovi
1 €
Цената е фиксна
14.02.2023 09:53

Прилеп / Прилеп

Citroen Berlingo 1.9D 2.0hdi 1.6hdi na delovi motor na kola mozi so proba

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Polovni delovi citroen pezo
Потврден огласувач
075589216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам