1 / 6
CERADA - PREKRIVKA VODOOTPORNA CETIRI SEZONSKA
750 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 12:20

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM CERADI - PREKRIVKI ZA MOTORI I VELOSIPEDI VODONEPROPUSLIVI ZA CETIRI SEZONI DOSTA KVALITETNI UNIVERZALNI STANDARDNI DIMENZII. ISPRAKAME PO KARGO DO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEONIJA. 078 274 075

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Нега на мотори

Се продава од:

Online shop
Потврден огласувач
078274075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам