1 / 3
Traktor IMT 595
4.500 €
02.12.2022 13:00

Битола / Битола

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sostojba.

Kontakt:
075569714 Pande

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Синиша
Потврден огласувач
075609507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам