1 / 9
VW Polo 1.0 MPI so ATES PLIN , Klima Ladi (punto,corsa,lupo)
2.300 €
2.450 €
27.11.2022 08:50

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

🟢VW Polo 1.0 MPI so ATESTIRAN PLIN (dizna sistem)      Mnogu ekonomicno
⏩Od oprema poseduva (klima ured , ABS , airbag i dr)
⏩Registrirano do 08.2023 godina
⏩Servisirano komplet
⏩So dva kluca
⏩4x novi gumi
⏩Radio so CD
⏩Kolata e vo Besprekorna sostojba
⏩Bez Dopolnitelni davacki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075387477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам