1 / 7
Diskovi i plocki
60 €
Цената е фиксна
Денес 06:11

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A3

Tип на делови:

Систем за сопирање /Кочници

Novi diskovi i plocki ATE za zadni kolca odgovarat na
Audi A3
Kedi
Oktavia
Golf
Seat
Zavisno od modelot i godinata
Info viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078201141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам